BREČKOTA NA TRENERSKEM STOLČKU ZAMENJAL LAZIĆ

DSC_0104.JPG

Za košarkarji Podčetrtka je zelo pester teden tako na parketu kot ob njem. Serija porazov in nekonkurenčnost med prvoligaši sta vodstvo prisilila v ukrepe. Kot smo že pisali so moštvo najprej zapustili Dejan Milašinović, Jan Rizman in kondicijski trener Dragan Despotović, visok poraz v minulem tednu proti Šentjurju pa je odnesel še glavnega trenerja Davorja Brečka. Klubska uprava je kot prvo potezo pri dopolnjevanju ekipe pripeljalo na mesto glavnega trenerja Bojana Lazića, ki je znano trenersko ime v Sloveniji, saj je kot glavni trener deloval v Kraškem Zidarju, Elektri in Rogaški. Lazić je bil med drugim tudi desna roka Memiju Bečiroviću v Union Olimpiji in naši članski državni reprezentanci na SP 2010 v Turčiji. Nazadnje je deloval v tujini, kjer se je kot bodisi pomočnik ali glavni trener mudil v Partizanu, Crveni Zvezdi, Črni gori, Ukrajini in nazadnje še v Kuvajtu in Katarju. Po trenerju pa bo sedaj na vrsti še krepitev igralskega kadra, ki je seveda nujno potrebno, če želijo Podčetrtčani ohraniti status prvoligaša. Po prenehanju sodelovanja z Brečkom je Podčetrtčane na zadnjih dveh tekmah vodil dosedanji pomočnik Uroš Drevenšek, ki je v svojem trenerskem krstu zabeležil zmago in poraz.