ČLANI: 2 SKL, 13. krog

Zmaga proti Kolpi in ponovni skok na vrh lestvice.

30.1.2016 - ŠD Podčetrtek
Gledalcev: 150

Terme Olimia Podčetrtek : Kolpa Črnomelj

Strelci KK Podčetrtek: Cerkovnik 18 + 10 skokov, Strnad 18, Spešič 14, Pešič 12, Žvan 12, Remus 10, Pungartnik 3, Štruc 3, Trupaj 2, Švigelj 2, Remih, Štukelj

Naša članska ekipa je v včerajšnji tekmi slavila zanesljivo zmago proti Kolpi. Fantje so vodili večji del srečanja in na koncu slavili z desetimi točkami naskoka. Prva strelca tekme sta bila Anže Cerkovnik in Nejc Strnad, ki sta dosegla 18 točk.

V ekipo se je po prestani kazni vrnil tudi Igor Spešič, ki je s 14 točkami dokazal, da je kljub premoru v pravi formi.

Med polčasom so tribune z aplavzom nagradile naše mlajše pionirje, ki so se z zmago v Kopru uvrstili med štiri najboljše ekipe v mini pokalu Spar. Naslednji teden čaka člansko ekipo domača derbi tekma proti Plami Pur, ki je trenutno druga na lestvici.