ČLANI: 5 krog pokala Spar; druga tekma

Lastovka na drugi tekmi močnejša

19.1.2016 - Hala Komunalnega centra
Gledalcev: 100

Lastovka : Terme Olimia Podčetrtek

Na gostovanju v Domžalah je naša članska ekipa končala s pokalnimi nastopomi. Potem, ko se je prva tekma končala z neodločenim izidom so bili prvoligaši iz Domžal tokrat boljši nasprotnik in se uvrstili med osem najboljših.

Po odličnem prvem polčasu, ki so ga naši fantje dobili s 37:35 je v drugem delu sledil padec v igri, ki so ga domačini izkoristili in na koncu visoko slavili.

Prvi strelec med našimi košarkarji je bil 13 točkami Anže Cerkovnik, pri domačih pa je z 20 točkami izstopal Mensud Julević.

Sedaj sledi v soboto težko ligaško gostovanje v Sežani, kjer bo naša ekipa poskušala prekiniti niz treh zaporednih porazov in ohraniti prvo mesto na ligaški razpredelnici.

pokal-spar.JPG