Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o možnih nastavitvah piškotkov >>

KK Podčetrtek
 






Spremljajte nas na FB

Spremljajte nas na Instagramu

 

Terme Olimia

 

Občina Podčetrtek

 

Trgovine Jager

 

Čokoladnica Syncerus

 

Video PC center Ilinčič

 

Pralnica Heidi

 

Zavarovalnica Triglav

 

Pivovarna Laško

 

KEA trgovine

 

Kozmetika Afrodita

 

GAAL

 

DAKA

 

TOMGRAD

 

Tesar Les

 

Franc TRUPAJ s.p.

 

Telekom Slovenije

 

Avtoelektrika Amon

 

GES

 

vsi donatorji >>>

 



 

 

 

 
 

Mladinci
Sezona 2012/2013

 

 

2. SKL, 1. del
VZHOD 1

Lestvica po prvem delu:
1. Konjice - Zreče  12/2 26
2. Tajfun Šentjur  11/3 25
3. Rogaška Crystal  11/3 25
4. Lovrenc na Pohorju  7/7 21
5. Podčetrtek Terme Olimia  6/8 20
6. Ptuj  6/8 20
7. Radenska  2/12 16
8. Borut Besedič - Čiro  1/13 15

  • 1. krog, 30.9.2012
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Rogaška
    66 : 70
  • 2. krog, 7.10.2012
    OŠ Hruševec
    Šentjur : Podčetrtek
    69 : 62
  • 3. krog, 14.10.2012
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Ptuj
    78 : 67

  • 4. krog, 21.10.2012
    OŠ Bojana Ilicha
    Borut Besedič : Podčetrtek
    69 : 46

  • 5. krog, 28.10.2012
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Lovrenc/Pohorju
    58 : 64

  • 6. krog, 11.11.2012
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Konjice-Zreče
    58 : 65

  • 7. krog, 18.11.2012
    OŠ I Murska Sobota
    Radenska : Podčetrtek
    43 : 83

  • 8. krog, 25.11.2012
    ŠD Rogaška
    Rogaška : Podčetrtek
    62 : 57

  • 9. krog, 2.12.2012
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Šentjur
    90 : 71

  • 10. krog, 9.12.2012
    ŠD Gimnazije Ptuj
    Ptuj : Podčetrtek
    84 : 81

  • 11. krog, 23.12.2012
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Borut Besedič
    71 : 52

  • 12. krog, 6.1.2013
    OŠ Lovrenc
    Lovrenc/Pohorju : Podčetrtek
    60 : 55

  • 13.1.2013
    ŠD Slovenske Konjice
    Konjice-Zreče : Podčetrtek
    64 : 54

  • 20.1.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Radenska
    71 : 45

2. SKL, 2. del
B3 VZHOD

Lestvica po drugem delu:
1. Dravograd Koroška  11/9 31
2. Podčetrtek Terme Olimia  9/11 29
3. Ptuj 8/12 28
4. Radenska Creativ  5/15 25
5. Borut Besedič - Čiro  1/19 21 
 

 

  • 14. krog, 17.2.2013
    ŠD Dravograd
    Dravograd : Podčetrtek  
    65 : 51 (28-17 16-7 18-11 3-16)
  • 15. krog, 21.2.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Ptuj
    64 : 71 (16-15 16-16 20-18 12-22)
  • 16. krog, 26.2.2013
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Radenska
    98 : 106 (12-20 26-22 28-15 14-23) (11-11) (7-15)
  • 17. krog, 3.3.2013
    OŠ Bojana Ilicha
    Borut Besedič : Podčetrtek
    45 : 63
  • 18. krog, 17.3.2013
    ŠD Gimnazija Ptuj
    Ptuj : Podčetrtek
    50 : 53 (20-14 8-22 16-11 6-6)
  • 19. krog, 25.3.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Dravograd
    70 : 60 (13-9 17-15 13-19 27-17)
  • 20. krog, 29.3.2013
    OŠ I Murska Sobota
    Radenska : Podčetrtek
    54 : 59 (10-16 5-9 17-23 22-11)
  • 21. krog, 7.4.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek :  Borut Besedič
    94 : 65
    (27-19 23-17 24-17 20-12)