Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o možnih nastavitvah piškotkov >>

KK Podčetrtek
 






Spremljajte nas na FB

Spremljajte nas na Instagramu

 

Terme Olimia

 

Občina Podčetrtek

 

Trgovine Jager

 

Čokoladnica Syncerus

 

Video PC center Ilinčič

 

Pralnica Heidi

 

Zavarovalnica Triglav

 

Pivovarna Laško

 

KEA trgovine

 

Kozmetika Afrodita

 

GAAL

 

DAKA

 

TOMGRAD

 

Tesar Les

 

Franc TRUPAJ s.p.

 

Telekom Slovenije

 

Avtoelektrika Amon

 

GES

 

vsi donatorji >>>

 



 

 

 

 
 

Mladinci
Sezona 2013/2014

 

Mladinska ekipa - predstavitev

 

  letnik
Žiga ANDERLIČ 1998
Žan ANTOLOVIČ 1996
Urban FAJS 1998
Aljaž HABOT 1996
Aleš HIHNJEC 1996
Ino IVIČ 1996
Kevin KOLAR 1998
Urban KRAJNC 1996
Dejan KUNST 1997
Tony REMIH 1998
Janez ROJS 1995
Žan ŠMID 1995
Primož ŠTUKELJ 1998
Andrej STUPICA 1998
Žiga ŠVIGELJ 1997 
Luka TACER  1998 
Gašper VALEK 1998 
Matic VALEK 1996
Vid VREČKO 1996
Anže ŽABERL 1998
Sandi ZAKOŠEK 1996
   
trener: Uroš JUTRIŠA  

 

 

2. SKL, 1. del
VZHOD 3

Lestvica po prvem delu:
1.Rogaška - 23
2.Podčetrtek Terme Olimia - 22
3.Dravograd Koroška - 20
4.Lovrenc na Pohorju - 18
5.Borut Besedič - Čiro - 17
6.Ruše - 13
7.Koroška Prevalje - 0

  • 1. krog, 6.10.2013
    ŠD Dravograd
    Dravograd : Podčetrtek
    73 : 91 (20-17 19-26 21-25 13-23)
  • 2. krog, 20.10.2013
    OŠ Bojana Ilicha
    Borut Besedič - Čiro : Podčetrtek
    61 : 65 (16-16 15-18 12-14 18-17)
  • 3. krog, 27.10.2013
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Ruše
    20 : 0
  • 4. krog, 17.11.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Lovrenc
    72 : 70 (12-17 15-17 8-14 37-22)
  • 5. krog, 20.11.2013
    ŠD Rogaška
    Rogaška : Podčetrtek
    68 : 63 (21-10 16-11 12-18 19-24)
  • 6. krog, 24.11.2013
    ŠD Prevalje
    Prevalje : Podčetrtek
    20 : 0
  • 7. krog, 1.12.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Dravograd
    79 : 89 (17-25 24-20 22-25 16-19)
  • 8. krog, 15.12.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Borut Besedič
    76 : 53 (14-18 15-12 20-6 27-17)
  • 9. krog, 19.1.2014
    ŠD Ruše
    Ruše : Podčetrtek
    41 : 82 ...podrobneje >>>
  • 10. krog, 6.1.2013
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Rogaška
    85 : 88 ...podrobneje >>>
  • 11. krog, 12.1.2013
    OŠ Lovrenc na Pohorju
    Lovrenc : Podčetrtek
    66 : 93 ...podrobneje >>>
  • 12. krog, 19.1.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Prevalje
    20 : 0

2. SKL, 2. del
B1 VZHOD

Lestvica po drugem delu:
1.Rogaška 36 (17/2)
2.Konjice-Zreče 36 (16/4)
3.Šentjur 35 (15/5)
4.Podčetrtek Terme Olimia 34 (14/6)
5.Helios Domžale B 32 (12/8)
6.Lastovka Domžale 29 (10/9)
 

  • 13. krog, 5.2.2014
    OŠ Preserje
    Lastovka Domžale : Podčetrtek
    83 : 89 ...podrobneje >>>
  • 14. krog, 9.2.2014
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Šentjur Tajfun
    68 : 64 ...podrobneje >>>
  • 15. krog, 16.2.2014
    Hala komunalnega centra
    Helios Domžale B : Podčetrtek
    72 : 76 ...podrobneje >>>
  • 16. krog, 2.3.2014
    ŠD Slovenske Konjice
    Konjice-Zreče : Podčetrtek
    95 : 59 (22-20 27-7 25-21 21-11)
  • 17. krog, 9.3.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Lastovka Domžale
    62 : 93 (17-22 18-12 10-29 17-20)
  • 18. krog, 16.3.2014
    OŠ Hruševec
    Šentjur Tajfun : Podčetrtek
    84 : 60 (20-12 14-10 21-22 29-16)
  • 19. krog, 23.3.2014
    ŠD Podčetrtek
    Podčetrtek : Helios Domžale B
    67 : 75
  • 20. krog, 30.3.2014
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Konjice-Zreče
    83 : 77 ...podrobneje >>>