Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o možnih nastavitvah piškotkov >>

KK Podčetrtek
 






Spremljajte nas na FB

Spremljajte nas na Instagramu

 

Terme Olimia

 

Občina Podčetrtek

 

Trgovine Jager

 

Čokoladnica Syncerus

 

Video PC center Ilinčič

 

Pralnica Heidi

 

Zavarovalnica Triglav

 

Pivovarna Laško

 

KEA trgovine

 

Kozmetika Afrodita

 

GAAL

 

DAKA

 

TOMGRAD

 

Tesar Les

 

Franc TRUPAJ s.p.

 

Telekom Slovenije

 

Avtoelektrika Amon

 

GES

 

vsi donatorji >>>

 



 

 

 

 
 

Mladinci
Sezona 2015/2016

 Mladinska ekipa - predstavitev

 

  letnik
Žiga ANDERLIČ 1998
Žan ANTOLOVIČ 1996
Urban FAJS 1998
Aljaž HABOT 1996
Aleš HIHNJEC 1996
Ino IVIČ 1996
Kevin KOLAR 1998
Urban KRAJNC 1996
Dejan KUNST 1997
Tony REMIH 1998
Janez ROJS 1995
Žan ŠMID 1995
Primož ŠTUKELJ 1998
Andrej STUPICA 1998
Žiga ŠVIGELJ 1997 
Luka TACER  1998 
Gašper VALEK 1998 
Matic VALEK 1996
Vid VREČKO 1996
Anže ŽABERL 1998
Sandi ZAKOŠEK 1996
   
trener: Uroš JUTRIŠA  

 

 

1.B SKL, 1. del
Skupina 1B

Lestvica po prvem delu:
1.Posavje Krško 10 (4/2)
2.Litija 9 (3/3)
3.Podčetrtek 9 (3/3)
4.Radenska Creativ 8 (2/4)




 

  • 1. krog, 27.9.2015
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Litija
    50 : 56 ...podrobneje>
  • 2. krog, 4.10.2015
    OŠ I. Murska Sobota
    Radenska : Podčetrtek
    64 : 59 (18-6 14-15 15-15 17-23)
  • 3. krog, 11.10.2015
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Posavje Krško
    80 : 53
  • 4. krog, 18.10.2015
    ŠD Litija
    Litija : Podčetrtek
    55 : 60 ...podrobneje>
  • 5. krog, 25.10.2015
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Radenska
    80 : 60 ...podrobneje>
  • 6. krog, 8.11.2015
    OŠ Jurij Dalmatin
    Posavje Krško : Podčetrtek
    79 : 59 (16-15 13-21 27-7 23-16)
     

2. SKL, 2. del
Skupina CV

Lestvica po drugem delu:
1.Radenska Creativ 27 (13/1)
2.Union Olimpija B 26 (12/2)
3.Hopsi Polzela 22 (8/6)
4.Podčetrtek 22 (8/6)
5.Nazarje Input 21 (7/7)
6.Šentjur 18 (4/10)
7. Jelša Šmarje 17 (3/11)
8.Medvode 15 (1/13)
 

  • 1. krog, 22.11.2015
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Union Olimpija B
    58 : 80 (16-17 39-43 54-60 58-80)
  • 2. krog, 29.11.2015
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Radenska Creativ
    53 : 64 podrobneje >
  • 3. krog, 6.12.2015
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Šentjur
    78 : 66 (15-11 15-15 12-17 18-17 in 18-6)
  • 4. krog, 21.12.2015
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Hopsi Polzela
    67 : 61 podrobneje >
  • 6. krog, 7.1.2016
    ŠD Medvode
    Medvode : Podčetrtek
    47 : 70 podrobneje >
  • 7. krog, 17.1.2016
    ŠD Nazarje
    Nazarje : Podčetrtek
    87 : 79 podrobneje >
  • prestavljen 5. krog, 20.1.2016
    OŠ Šmarje pri jelšah
    Šmarje : Podčetrtek
    59 : 60
  • 8. krog, 24.1.2016
    ŠRC Stožice
    Union Olimpija B : Podčetrtek
    60 : 65
  • 9. krog, 7.2.2016
    OŠ I M. Sobota
    Radenska Creativ : Podčetrtek
    78 : 64 (20-13 22-19 13-11 23-21)
  • 10. krog, 14.2.2016
    OŠ Hruševec Šentjur
    Šentjur Tajfun : Podčetrtek
    84 : 81 (25-21 13-19 11-21 35-20)
  • 11. krog, prestavljen na 29.2.2016
    ŠD Polzela
    Hopsi Polzela : Podčetrtek
    89 : 79 (23-23 25-13 26-25 15-18)
  • 12. krog, 28.2.2016
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Jelša Šmarje
    86 : 54 (20-12 48-24 68-38 86-54)
    ... več >>>
  • 13. krog, 6.3.2016
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Medvode
    80 : 51 (21-8 43-20 60-35 80-51)
  • 14. krog, 13.3.2016
    OŠ Podčetrtek
    Podčetrtek : Nazarje
    99 : 69 ...več >>>