U15 ugnali Olimpijo, uspeh dopolnile tudi druge selekcije

Za mlajšimi kategorijami je pester vikend. Dejavne so bile štiri selekcije.

Pionirji U11 so imeli svoj prvi letošnji turnir in uspešno odprli sezono z zmago proti Šentjurju in Šmarju.

Pionirji U13 so igrali turnir na Ptuju, kjer pa so za razliko od mlajših kolegov bili dvakrat poraženi, boljša sta bila domača Drava Ptuj in Vojnik.

Kadeti so pričakovano premagali Lastovko s 66:58 in podaljšali niz zmag na sedem.

Za konec je sledila še tekma vikenda.
Starejši pionirji U15 so v napetem srečanju proti Petrol Olimpiji izvlekli pomembno zmago s 53:51 in dokazali, da se lahko tudi manjši klubi ob dobri generaciji in kvalitetnim delom kosajo z najboljšimi klubi v naši državi.