Natečaj za izbor uradne maskote kluba

KOŠARKARSKI KLUB TERME OLIMIA PODČETRTEK RAZPISUJE NATEČAJ ZA IZBOR URADNE MASKOTE KLUBA:

1. člen
(Namen razpisa)

Namen razpisa je zasnova in oblikovanje uradne maskote KK Terme Olimia. Iščemo torej podobo in ime maskote, ki bo kar najbolje predstavljala KK Terme Olimia Podčetrtek. Omenjena maskota bo za klub nastopala v javnosti (košarkarske tekme in ostale medijsko-marketinške akcije), hkrati pa bo zaščitni znak kluba.

2. Člen
(Kandidiranje na razpisu in pogoji)

Na razpis se s svojim predlogom lahko prijavi vsakdo; ena oseba pa lahko prijavi eno maskoto. Svoje vloge je treba poslati v JPEG formatu ali skenirano z osebnimi podatki (ime, priimek, elektronski naslov in telefonska številka). Pri skici ali računalniški risbi naj bo maskota narisana od spredaj, zadaj in s strani, zraven naj bodo pripisani tudi materiali, s katerih naj bi bila maskota izdelana, upoštevati pa je potrebno, da naj bo videz maskote takšen, da bo realizacija izdelave maskote lahko izvedljiva.
Maskota naj bo na pogled prijazna ter pozitivna in zabavna, nikakor ne žaljiva.

Vloge zbiramo do 20. 3. 2015.
Vloga se pošlje na elektronski naslov kkpodcetrtek@gmail.com ali na naslov KK Podčetrtek, Trška cesta 66, 3254 Podčetrtek.

Nepravilne ali nepravočasne vloge komisija ne bo obravnavala.

3. člen
(Avtorske in moralne pravice)

Komisija za odpiranje vlog oziroma pregled vlog in izbiro maskot se bo odločila za najprimernejšo rešitev, ki postane uradna maskota KK Podčetrtek. KK Podčetrtek postane tudi lastnik zmagovalne maskote in s tem mu tudi pripadajo vse materialne avtorske pravice, ter jo lahko uporablja neomejeno. Avtorju pa pripadajo moralne avtorske pravice.

4. člen
(Izbira maskote - točkovanje in nagrada)

Komisija za odpiranje vlog KK Podčetrtek bo obravnavala vse pravočasno in pravilno poslane predloge; ob tem pa bo upoštevala izvirnost, barvno primernost, detajle in celovito podobo ter vključitev v okolje.

1. Izvirnost – 35 točk
2. Vključitev v okolje – 35 točk
3. Barvna usklajenost – 35 točk
4. Detajli in celovita podoba – 35 točk

Končna izbira bo temeljila na ustreznosti predloga in njegovi cenovni konkurenčnosti. KK Podčetrtek si pridržuje pravico, da ne izbere nikogar.

Upravičenec za vložitev vloge, ki bo prejel največ točk, bo postal zmagovalec razpisa in bo za svojo inovativnost in podan najboljši predlog tudi nagrajen.

5. člen
(javna objava natečaja)

Ta razpis se javno objavi na spletni strani KK Podčetrtek, Facebook strani KK Podčetrtek ter v lokalnih in regionalnih medijih.

Predsednik
Darko Šket