Iztok Kočevar, Rok Gobec, Uroš Globovnik in Adin Kavgič zapuščajo našo člansko ekipo

12.8.2015

Omenjeni štirje igralci so že po koncu lanske tekmovalne sezone, kjer je ekipa dosegla zgodovinski uspeh kluba, naznanili, da se poslavljajo od našega dresa.

Vsi štirje igralci so dodobra zaznamovali Podčetrteški klub še posebej Rok Gobec, ki je kar devet sezon branil barve našega kluba. Uroš Globovnik, ki je bil tudi kapetan ekipe, je v našem klubu preživel zadnje štiri sezone in se je s svojo požrtvovalnostjo in profesionalnim odnosom do košarke bil vzgled za vse naše mlade košarkarje. Hvala tudi Iziju in Kavgi za odlično sezono.

Klub želi vsem štirim igralcem vse dobro v nadaljnji karieri.

odhodi-prikazna.JPG