Po odhodu Remusa in Spešiča, novi okrepitvi Janc in Buda

Glavni trener KK Podčetrtek še naprej ostaja Boris Zrinski, ki je skupaj z ostalim trenerskim kadrom včeraj začel članske priprave.

Po odhodu Aljoše Remusa v Nemčijo in Igorja Spešiča v Branik Maribor, sta skupaj s člani, ki so že v lanski sezoni branili barve Podčetrtka, s pripravami začela tudi novinca, 20 letni Domen Janc ter 25 letni Nejc Buda.

V Klubu se odhajajočima igralcema zahvaljujemo za ves doprinos, novincema pa želimo uspešno vključitev v ekipo.

novo.jpg