Tudi starejši pionirji na zaključnem turnirju

Košarkarska sezona 2018/2019 je že skoraj pod streho, le še starejše pionirje U15 čaka zaključni turnir.

Dobri rezultat članske ekipe so v letošnji sezoni nadgradili še v mlajših selekcijah kluba, saj sta se kar dve ekipi uvrstili na zaključni turnir.

V konkurenci 97 moštev so mladi upi iz Podčetrtka redni del sezone končali na tretjem mestu in tako ponovili rezultat kadetov. Fantje so v letošnjem koledarskem letu odigrali 26 tekem in zabeležili 22 zmag, ter štiri poraze.

Sedaj čaka varovance trenerja Davorja Brečka le še vrhunec sezone, kjer se bo najboljših osem ekip pomerilo za naslov prvaka. Turnir bo potekal med 30. 5. in 2. 6., lokacija tekmovanja pa bo znana v prihodnjih dneh.

Znan pa je že četrtfinalni nasprotnik, to bo ekipa zlatoroga iz Laškega, ki je redni del zaključila kot šesta ekipa.

slika11.jpg