Košarkarski klub Podčetrtek vabi na vpis otrok od 1. do 5. razreda v košarkarsko šolo

Kraj in osnovna šola Podčetrtek imata bogato tradicijo tekmovanja v različnih športnih panogah. Košarka je zagotovo šport, ki ima najdaljšo tradicijo v kraju in danes vključuje v proces vadbe okoli 70 otrok iz področja Kozjanskega in širše. V klubu deluje pet ekip mlajših kategorij (U9, U11, U13, U15, U19), članska ekipe, ki nastopa v 2. slovenski košarkarski ligi in veteranska ekipa.

ZAKAJ KOŠARKA?

Ker je to moštvena igra, kjer prihaja do druženja, prijateljstva, navajanja na delo v skupini, sodelovanja med enako mislečimi privrženci te igre.

DOLŽNOST UDELEŽENCA?

Redno obiskovanje vadbe,trud na urah mini košarke, pošten odnos do prijateljev in trenerjev.

NALOGA STARŠEV?

Izpolniti prijavnico, otroka pripeljati na trening in mu priskrbeti osnovno športno opremo (hlačke majica, športni copate), ter poravnati mesečno vadnino v višini 15€.

• KATEGORIJA U9: 1. - 3. razred (telovadnica OŠ Podčetrtek) PONEDELJEK in ČETRTEK OD 14.45 - 16.15
  • KATEGORIJA U11: 4., 5. razred (telovadnica OŠ Podčetrtek) SREDA in PETEK OD 14.45 - 16.15

*otroke iz OŠ Podčetrtek pridemo iskati na podaljšano bivanje in jih pospremimo do telovadnice. Kdor ni v podaljšanem bivanju pa ga deset minut pred pričetkom vadbe pripeljite v telovadnico. Po končani aktivnosti pridite po otroke ob 16.15, ko končamo z vadbo. Trening se lahko obiskuje tudi samo enkrat tedensko.

Dodatne informacije so mogoče na tel. 031 279 750 (Boštjan) ali 040 550 624 (Benjamin).

vpisnica_2015.doc

doc, 594K, 09/08/15, 32 downloads