Dogovor dosežen, košarkarska tekmovanja se pričnejo ta vikend

Potem ko zveza, sodniška organizacija in klubi niso našli skupnega jezika glede plačila sodniških kilometrin, je bil v začetku tedna vendarle dosežen dogovor o pričetku vseh tekmovanj. Na članskem nivoju bo tako potrebno nadomestiti termine preloženega prvega ligaškega in pokalnega kroga, pri mlajših selekcijah pa bo to nekoliko bolj obsežno, saj bi nekatere selekcije morale odigrati ta vikend že svoj četrti krog. Našo člansko ekipo čaka tako ta vikend domača tekma proti Grosuplju. Srečanje bo v soboto, 14.10., ob 20.00 v VŠD Podčetrtek. Vloga favoritov bo izrazito na strani varovancev trenerja Tihomirja Tabaka, saj je Grosuplje pred to sezono popolnoma pomladilo svojo ekipo in jih zagotovo čaka krčevit boj za obstanek v 2. SKL. Med tednom bodo nato Podčetrtčani odigrali še tekmo preloženega prvega ligaškega kroga, kjer bodo prav tako na domačem parketu gostili LTH Castings iz Škofje Loke.