Nov trener članske ekipe je Boris Zrinski

ZrinskiBoris.jpg

Izpraznjeno mesto na klopi naše članske ekipe bo prevzel 55-letni Boris Zrinski, ki ima za sabo bogato trenersko kariero.

Krona njegove trenerske poti je bilo mesto trenerja slovenske moške članske reprezentance (na dveh evropskih prvenstvih), vodil pa je tudi našo žensko člansko reprezentanco.

Na klubski ravni je dosedaj deloval v: Libela Celje, ŽKK Rogaška Slatina, Hopsi Polzela, Pivovarna Laško, KK Koper, KK Šentjur, ŽKK Celje, KK Rogaška, AJM Maribor. Temu seznamu bo sedaj dodan tudi naš klub.

Znan je tudi po dobrem delu z mladimi, člansko ekipo pa bo prevzel v tem tednu, ekipo pa bo prvič vodil naslednji vikend, ko gostimo Parklje iz Ljubljane. Zrinski je z našimi kraji povezan tudi drugače, saj je v mladosti obiskoval tukajšnjo osnovno šolo Podčetrtek.

Trenutno opravlja delo profesorja športne vzgoje in računalništva na šolskem centru v Šentjurju, hkrati pa tudi opravlja vlogo športnega direktorja ženske košarkarske reprezentance.