Nova okrepitev Podčetrtka je Sandi Čebular

32 letni in 196 cm visok igralec iz Kozjega je zagotovo najodmevnejša okrepitev Podčetrtčanov v njihovi klubski zgodovini, saj se Čebular lahko pohvali, da je z našo člansko reprezentanco nastopil na svetovnem prvenstvu 2007 v Španiji, prav tako pa je bil dvakrat najboljši strelec lige.

Čebular se je uveljavil v Šentjurju, od koder je leta 2006 prestopil v evroligaško Olimpijo. Sledila je selitev v Španijo, v sezoni 2009/2010 pa je znova oblekel dres Šentjurja (20,7 točke na tekmo, 1. strelec lige Telemach). Leta 2010 si je huje poškodoval koleno, v sezoni 2011/2012 pa se je Sandi na parket vračal pod taktirko Zmaga Sagadina, ko je z domžalskim Heliosom nastopal tudi v ABA-ligi. Sledila je vrnitev na Iberski polotok (Huesca), nato pa je bil dve leti član Rogaške. Nato se je prestopil v Šentjur, bil sezono v Krki, se preizkusil v Iranu (Teheran), ter v zadnjih dveh sezonah branil barve Hopsov s Polzele.

cebular.jpg

GH Holding